Člen Realitnej Skupiny STING

Referencie

1

Mal som na dome záložné právo nebankovej spoločnosti vo výške 16.596,96 Eur, dostal som sa do finančných problémov a po vynechaní dvoch splátok došlo k zosplatneniu úveru na čiastku 31.534,22 Eur a bola mi nariadená dražba. Dražiť sa začínalo na 50% odhadu a pretože na prehliadky pred dražbou nikto neprišiel, tak hrozilo, že dom sa predá za vyvolávaciu cenu a zostane mi ešte zvyšok dlhu. Spoločnosť STING finance odo mňa dom vykúpila za 80% jeho hodnoty a ešte vyjednala zníženie vyčíslenia u nebankovej spoločnosti. Zaplatil som všetky svoje dlhy a ešte mi ostali slušné peniaze.

2

Pred rokom som prišiel o prácu a od tej doby na mňa začali padať exekúcie z pôžičiek, ktoré som prestal zvládať splácať. Teraz už mám nové zamestnanie, ale exekútori odmietajú pristúpiť na splátky a vyhrážajú sa mi dražbou môjho bytu. Manažér STING finance mi vybavil nebankový úver na obdobie 10-tich rokov, z ktorého som vyplatil všetky exekúcie a ostatné pôžičky a teraz splácam už len jeden úver. Všetko išlo veľmi rýchlo, dokonca ma zastupovali pri všetkých jednaniach s exekútormi.

3

Naletel som nebankovej spoločnosti, ktorá mi sľubovala konsolidáciu dlhov, dva mesiace ma uisťovali, že mi vybavia úver a nakoniec som zistil, že odo mňa len zinkasovali poplatok 331,94 Eur a nič ďalšie pre mňa neurobili. Kvôli týmto prieťahom mi exekútor nariadil dražbu na dom. Spoločnosť STING finance mi dom rýchlo oddlžila krátkodobým úverom, následne vybavila synovi hypotéku v banke na 20 rokov s veľmi nízkym úrokom. Z hypotéky som vyplatil krátkodobý úver a ďalej splácame už len banke, kde je splátka oveľa nižšia ako u nebankových spoločností.

4

Pri rozvode som sa s manželom dohodla v rámci vysporiadania majetku na predaji nášho domu, na ktorom sme spoločne mali pomerne vysokú hypotéku. Dom sme potrebovali               predať rýchlo, ani jeden z nás už nechcel ďalej platiť splátku hypotéky. Väčšina realitných kancelárií nám ponúkala iba to, že budú dom predávať a hľadať záujemcu. Po 4 mesiacoch sa už začala banka vyhrážať, že hypotéku postúpi na vymáhanie exekútorovi. Na schôdzke s manažérom STING finance sme sa rýchlo dohodli na podmienkach výkupu nášho domu a vyplatení hypotéky. V krátkej dobe všetko prebehlo presne podľa dohody.

5

Niekoľko rokov som sa stretával s finančnými problémami. Moju prvú exekúciu som vyplatil nebankovým úverom, ale aj ten som časom začal splácať nepravidelne. Spoločnosť na mňa začala tlačiť a tak som tento úver prefinancoval ďalším nebankovým úverom. Podmienky v zmluve však boli veľmi tvrdé, za malé oneskorenie so splátkou mi opäť zosplatnili celý úver a nariadili dražbu. Pokúšal som sa dlhy opäť refinancovať u inej spoločnosti, mal som niekoľko schôdzok, ale až manažér STING finance mi situáciu podrobne vysvetlil, vypočítal, aké obrovské čiastky som zaplatil na úrokoch a poplatkoch u nebankových spoločností a upozornil na ďalšie riziká, ktoré hrozia pri novom úvere. Nakoniec sme sa dohodli na rýchlom výkupe mojej nehnuteľnosti, zaplatil som všetky dlhy, pomohli mi zohnať podnájom a konečne znova spokojne spávam s pocitom, že už nič nedĺžim.

6

Sťahovala som sa na druhý koniec republiky a potrebovala som rýchlo predať dom. Väčšina firiem a realitných kancelárií, ktoré inzerovali výkupy nehnuteľností, mi nakoniec len ponúkali inzerciu a hľadanie záujemcu. Ale s manažérom STING finance som sa hneď na prvej schôdzke dohodla na cene výkupu domu a potom to už išlo veľmi rýchlo. Bola som veľmi spokojná.

7

Chceme poďakovať spoločnosti STING finance za rýchle a čestné jednanie. Mali sme na dome exekúcie a dohodli sme sa s bratom, že si vybaví hypotéku a z týchto peňazí vyplatíme exekúcie a nevýhodné úvery. Jedna spoločnosť nám viac ako mesiac sľubovala oddlženie domu, ktoré požadovala banka k čerpaniu hypotéky. Nakoniec sme zistili, že s exekútormi vôbec nejednali a všetko boli len plané sľuby. Manažér STING finance všetko veľmi rýchlo zariadil.

8

Firma STING finance ma veľmi prekvapila svojou rýchlosťou. Do dražby bytu mi zostával už iba týždeň, dlhy som mal dosť vysoké a akýkoľvek boj o byt som už vzdal. Doma mi síce stále zvonili rôzni špekulanti a realitky, ale skôr len sľubovali, zrejme ich lákala kúpa môjho bytu v dražbe za vyvolávaciu cenu, ktorá bola stanovená veľmi nízko. Manažér STING finance mi hneď na prvej schôdzke ponúkol veľmi slušnú cenu za výkup, sám zariadil všetky potrebné doklady a deň pred dražbou odo mňa byt vykúpili. Dokonca mi ešte zostali peniaze na vysťahovanie.

9

Firmu STING finance môžem všetkým len odporučiť! Mala som exekúciu necelých 6.638,78Eur a exekútor po mne išiel veľmi tvrdo – zablokoval mi dom, účet aj plat. Hľadala som nebankový úver, aby som sa exekúcie zbavila. Nechala som si poslať návrhy zmlúv od viacerých spoločností a hľadala som informácie na internete. Niektoré firmy mi odmietli zmluvy vopred poslať, iné ani nemali internetové stránky. Zmluvy STING finance mi prišli najzrozumiteľnejšie, bez skrytých poplatkov a zákerných pokút. Dokonca som mala možnosť vyplatiť úver skôr a prebehlo to bez akýchkoľvek poplatkov!

10

Bol som v ťažkej situácii, a tak som sa rozhodol predať dom. Už sa našiel aj záujemca, ktorý si začal vybavovať hypotéku. Lenže dlhy už prevzal exekútor  a dom zablokoval. Miesto predaja tak mala prísť dražba za oveľa nižšiu cenu. Firma STING finance mi dom oddlžila a dom som mohol predať záujemcovi za dohodnutú cenu. Ešte raz ďakujem.

11

Prišiel som o prácu a tak som začal vynechávať platenie nájmu na svojom družstevnom byte. Časom mi prišiel z družstva list, že mi odoberajú členské práva a mám sa z bytu vysťahovať bez náhrady! Firma STING finance za mňa zaplatila družstvu celý dlh, ich manažér s družstvom dojednal, že mi pridelili členské práva späť a byt odo mňa následne vykúpili. Zachránili mi tak veľmi veľa peňazí a tiež strechu nad hlavou. Ďakujem!