Člen Realitnej Skupiny STING

S čím pomôžeme

Pomáhame ľuďom, ktorí sa dostali do ťažkej finančnej situácie. Ľuďom, ktorí sa zadlžili a dostali sa do situácie neschopnosti splácať svoje pôžičky a ich dlhy spôsobili obmedzenie práv k ich nehnuteľnostiam. Riešime exekúcie na nehnuteľnosti a tiež aj dražby na nehnuteľnosti. Takto sme schopní pomôcť predovšetkým tým klientom, ktorí majú obmedzené vlastnícke práva záložným právom či exekúciou.

 

Hlavnou oblasťou našej pomoci je samotné oddlženie, to znamená zbavenie sa dlhov, ich vymazanie a tým teda aj odstránenie exekúcií prípadne aj dražieb. Dôležitým bodom našej pomoci je aj časové hľadisko. Vďaka rozsiahlej sieti našich poradcov môžeme veľmi rýchlo reagovať na Vaše požiadavky a osobnú schôdzku zrealizovať priamo u Vás.

 

Hlavnou výhodou našej pomoci je veľkosť realitnej skupiny, kde vďaka vlastnému realitnému fondu využívame vlastné finančné prostriedky, čím je celý proces rýchly a pre klienta bezpečný. A čo viac, našim klientom zaručujeme úplné zachovanie súkromia tak, aby riešenie ich ťažkej situácie zostalo vnútornou záležitosťou medzi spoločnosťou a zákazníkom.

 

A pozor. Aj tí ľudia, ktorí už majú dlhy, exekúcie, majú možnosť si požičať peniaze na zaplatenie svojich záväzkov u leasingových, úverových a iných nebankových spoločností. Tie  peniaze požičajú, samozrejme za vysoké úroky, následné pokuty za predčasné splatenie pôžičky alebo naopak ich oneskorené splácanie. Riskujete stratu nehnuteľnosti aj nesplatením jednej či dvoch splátok.

V čom teda spočíva naša pomoc:

 

A v akej situácii sa nachádzate Vy?

Zvoľte situáciu a nájdeme riešenie Vášho problému