Člen Realitnej Skupiny STING

Mám dlhy

S dlhmi nastáva problém v okamihu, keď strácate schopnosť ich splácať. Vaše vlastné peniaze Vám nepokryjú ich splátky. Je len krátka doba medzi tým, keď dlhy narastajú a dobou, kedy môžete prísť o svoj majetok.

Pokiaľ ste v situácii, že máte viac mesačných splátok, o ktorých strácate prehľad, môže po niekoľkých nezaplatených splátkach dôjsť k sankciám zo strany veriteľov. V momente keď dlhy nesplácate, veritelia môžu pristúpiť až k exekúciám. Následne sa Váš majetok, Vaša nehnuteľnosť môže stať predmetom dražby.

Zvážte preto lacnejšie skoré riešenie vyplatením dlhov. V prípade, že vaše dlhy už nestíhate splácať, ako možné riešenie môže byť ich konsolidácia, to v prípade, že máte viac pôžičiek, alebo kompletné oddlženie. Tu stojí za otázku, či vo svojej nehnuteľnosti chcete zostať alebo súčasná situácia to už nedovoľuje a je nutné riešiť oddlženie predajom samotnej nehnuteľnosti. V prvom prípade potom ponúkame produkt Spätný leasing, v tom druhom potom odkup nehnuteľnosti. Na komplexnú ponuku našich produktov sa môžete pozrieť pod odkazom Riešenie.

Alebo pre radu a pomoc vyplňte formulár a my Vám zavoláme späť.

 

Chcem riešiť svoje dlhy.

Napište nám Zavoláme Vám zpět

  • captcha